Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oslava

18. 4. 2016

Oslava

 

Senior klub Třebenice připravil k 10. výročí založení klubu taneční zábavu. Ve velkém sále MěÚ zazněly 16. 4. 2016 skladby v podání orchestru Lounská třináctka, pod vedením kapelníka Miroslava Rejhy. Po úvodní skladbě, nazvané Přátelům, přivítala přítomné a poděkovala pořadatelům a sponzorům zpěvačka paní Dana Rejhová. Potom se naplno rozjela zábava asi 80 seniorů, kteří se sjeli z různých částí Ústeckého kraje. Nejpočetnější delegaci jsem zaznamenal z Bíliny, kterou vedla předsedkyně tamní organizace a dlouholetá členka Krajské rady SDČR paní Eliška Fialová. Mezi seniory ze Světce byla předsedkyně místní organizace a předsedkyně Krajské rady svazu důchodců Ústeckého kraje paní Soňa Prachfeldová. Členy lounského klubu důchodců osobně přivezla třebenická rodačka, předsedkyně SK Pomoc bližnímu a místopředsedkyně Krajské rady seniorů ČR paní Vilma Svobodová. Z dalších významných účastníků byla přítomna starostka města Třebenice paní Martina Patrovská a radní paní Venuše Klupáková. Zúčastnili se i zakládající členové a bývalí předsedové Senior klubu Třebenice. V menším počtu byli zastoupeni senioři z okolních měst a obcí, ale i ze vzdálenějších míst a samozřejmě i příznivci Lounské třináctky, například ze Zíchovce.

Vadou na kráse byl nedostatek prostoru v nově opraveném sále a poněkud chaotické uspořádaní stolů s místy k sezení. Přes celkovou a nákladnou rekonstrukci 3 objektů městského úřadu se nepodařilo vyřešit prostor pro větší společenské akce. Poněkud zarážející byla absence jakékoliv prezentace, pro klub tak významné události. O slušnosti přivítat přítomné delegace, významné hosty a ostatní přítomné, raději pomlčím. Některé členy a vedoucí delegací překvapilo a nesli dost nelibě skutečnost, že nedostali prostor k veřejnému vystoupení a předání připravených dárků a upomínkových předmětů.

Městský úřad využil tuto akci k propagaci města. Připravený Zpravodaj Český granát, prospekty Muzea ČG a další, potěšily nejednoho účastníka. Za to představitelům města, pracovníkům úřadu a sponzorům patří poděkování. Poděkování jistě právem patří i členkám a členům Senior klubu Třebenice, kteří se podíleli na přípravě, pořadatelské službě a zdárném zabezpečení celé akce.

                                                                                                              (fi)

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář